Ziņas‎ > ‎

Jauniešu nometne Norvēģijā, Hurdal 2010, 20.-27.jūlijs

Publicēja 2010. gada 10. sept. 10:55Liene Odīte   [ atjaunināts 2011. gada 8. jūn. 23:54 ]

Jau otro reizi mūsu norvēģu draugi no organizācijas „Latviakontakten” (www.latviakontakten.no) un Norvēģijas neatkarīgās luterāņu baznīcas (DELK) uzaicināja Baldones ev.lut. draudzes jauniešus uz vasaras nometni, šoreiz – meža un kalnu ieskautajā ciematiņā – Hurdal. No visiem nometnes dalībniekiem (aptuveni 100), mēs bijām 8 latvieši. Nometnē pavadījām neaizmirstamas dienas, - dažādas lekcijas, diskusijas, svētbrīži, sports, peldēšana, sadraudzības spēles un aktivitātes. Mūsu grupiņas dalībnieki prezentēja jauniešu darbu Latvijā un Baldones draudzē, rādīja skeču par miera evaņģēlija kurpēm un kopīgi slavēja Dievu ar dziesmu „No māla veidots es” angļu valodā. Jaunieši ir vienisprātis, ka Svētā Gara miers un kopības sajūta pavadīja mūs visus, neskatoties uz valodas atšķirībām.

Norvēģijas jaunieši nu ir gatavi braukt uz Latviju, lai piedalītos projektā „Es nebaidos palīdzēt”, kas notiks Baldonē no 8.-10.oktobrim. Nometnes laikā šim projektam arī tika vākti ziedojumi dažādos veidos, piemēram, mazgājot mašīnas, dziedot dziesmas, demonstrējot dažādus trikus u.c. Pateicamies arī tiem, kas mūs uzņēma savās mājās – Ulf&Toril, Rinoo, Arvid un Signeslizas ģimenēm.

Visi jaunieši (sākot no 14 gadu vecuma) mīļi aicināti piedalīties projekta „Es nebaidos palīdzēt” nometnē Baldonē (8.-10.oktobris)! Drīzumā publicēsim sīkāku informāciju. Comments